DAdamitovy stránky

něco o mé osobě.. / something about me..

DAdy myself

NAME

Adam Bodlák

Age

34

Sex

Male

Address

Ostrava-Poruba, Czech republik

E-mail

dady@bodli.net

ICQ

icq status #298022114

Skype

Call me by Skype! dadamito

Jmenuji se jak jste si přečetli a jsem táta těchto stránek - no a vlastně i máma.

V roce 2002 jsem dokončil studia na Ostravske univerzitě a jsem teď bakalař v oboru Informatika.

Mým největším koníčkem je kytara - moc dobře nehraju, ale já si na sebe nestěžuju. A kytara taky nic neříkala. Taky jsem tělem i duší sportovec a sport provádím téměř vždy a téměř všude. Pasivně i aktivně. Jezdím na kole, hraju fotbal, floorbal, volejbal, nohejbal a ještě několik jiných balů. Taky mě dost začalo bavit lezení na stěně. Ale to je jen to, k čemu jsem se dostal - to, co jsem ještě nevyzkoušel, jsem ještě nedělal.

Jsem tak trochu básníkem a romantikem a mé motto je : "Jen básníci znají i krajiny, kde nikdy nebyli."

Snažím se tímto pravidlem řídit a jezdit kam jen se dá. A celkem se mi to daří. Byl jsem v cizině a i u nás jsem toho nemálo prochodil. Krajina česká a moravská je krásná, leč mnohá zákoutí jsem ještě nenavštívil, a tak mám ještě po zbytek života pořád co dělat. A z každého místa se snažím dělat fotky jak kvalitnější, tak památeční. Tak se když talk koukněte do galerií.

V lednu roku 2004 jsem ukončil civilní službu v nemocnici Ostrava-Fifejdy. Tam jsem se naučil vytvářet webové stránky a toto je výsledek mé práce. Starám se dohromady o 2 stránky - stránky Pionýrské skupiny SMĚR, pomocí nichž prezentuji hodně důležitou a záslužnou činnost nás dospělých s dětmi, a pak taky tyto mé osobní stránky, které jsou hlavně o focení, ale i o mých jiných koníčcích a zálibách.

Ihned po ukončení civilky jsem nastoupil na trvalý pracovní poměr na Magistrát města Ostravy, kde jsem také jako webmaster pokračoval ve svém sebezdokonalování se v dělání webových stránek. Zde jsem pracoval po dobu rovných 2 let.
Po 2 letech na Magistrátu jsem dal výpověď a započal pracovní kariéru u svého nynějšího zaměstnavatele, u firmy Tieto. Po 6 měsíční pracovní stáži ve Finských Helsinkách jsem se v listopadu 2006 vrátil zpět do Ostravy. Z Helsinek a okolí také pocházejí některá má fota. Snad se líbí...

Toliko asi o mě. Stejně to nikdo nečte, tak proč to tu píšu

Made by Adam Bodlák